kontakt oss

8. februar 2016

Ta kontakt på nordland@mdg.no eller finn direkte kontaktinformasjon under. Vi er her for deg!

LOKALLAG
KONTAKTPERSON
TELEFON
EPOST
Bodø Håkon Møller 41542786 hakonmoller@gmail.com
Narvik Trille Guldal 40209182 trilleguldal@gmail.com
Nesna Kleopatra Delaveris 95895061 kleo@handnesgarden.no
Hemnes Sissel Vintersol Lillebjerka 94899566 sissel.v.lillebjerka@gmail.com
Gildeskål Einar Formo 98667841 einar.formo@gmail.com
Flakstad Henrik Klaveness 91141252 hethokla@hotmail.com
Vestvågøy Espen Seierstad 91597956 espen@debio.no
Sortland Toine Sannes 98881086 toine@online.no
Andøy Robert Svendsen 99698141 robert.svendsen2@gmail.com
For kontaktinformasjon til styret i MDG Nordland klikk på menyvalget «Om oss».